В будні: 10:00 - 20:00

В вихідні: 10:00 - 19:00

Здесь находятся ваши товары

Карта памяти microSDXC Class UHS-I U3 V30 128Gb без адаптера | для Samsung, Xiaomi, ASUS, Sony, Huawei, Meizu, OPPO, Vivo, Doogee 128Gb

Карта памяти microSDXC Class UHS-I U3 V30 128Gb без адаптера | для Samsung, Xiaomi, ASUS, Sony, Huawei, Meizu, OPPO, Vivo, Doogee 128Gb
Передзамовлення 789 789Грн.
Виробник: Foxconn
Наявність: Передзамовлення
Код товара: 4904
Артикул: 4904

У два рази швидше звичайних карт формату SDHC/SDXC
Зберігайте більше фото та відео в форматі Full HD, копіюйте їх на комп'ютер швидше з використанням карт пам'яті Foxconn Ultra SDXC і SDHC UHS-I. Ідеально підходять для компактних цифрових фотоапаратів і відеокамер базового та середнього рівня, забезпечуючи швидкість читання до 80 МБ/c, що вдвічі перевищує швидкість звичайних карт пам'яті SDHC.

А значить, ви зможете швидше переносити відзняті фото. Карти пам'яті Foxconn Ultra SDXC і SDHC UHS-I мають об'єм пам'яті до 128 ГБ і стійкі до впливу вологи, екстремальних температур, рентгенівських променів і ударів. На етикетці можна робити позначки про вміст, щоб шукати потрібну карту було зручніше. Чудово підходять для зйомки відео в форматі Full HD

Чудово підходять для зйомки відео в форматі Full HD
Карти пам'яті Foxconn Ultra SDXC і SDHC UHS-I відповідають класу швидкості 104 в режимі відео в форматі Full HD (1080p). Зручність і високу якість відеозйомки будь-яких подій, будь то сімейне свято, спортивний матч або шкільний спектакль.

Об'єм пам'яті 128 ГБ
Карти пам'яті Foxconn Ultra SDXC і SDHC UHS-I ємністю до 128 ГБ дозволять вам зняти більше фото та відео, не змінюючи карту і не переносячи файли на комп'ютер.

Надійна конструкція для використання в екстремальних умовах
Карти пам'яті Foxconn Ultra SDXC і SDHC UHS-I відрізняються стійкістю до ударів, водонепроникність, працюють при широкому діапазоні температур і захищені від впливу рентгенівських лучей5, тому ви можете насолоджуватися будь-якими пригодами , не турбуючись про надійність карти пам'яті.

Сумісність
Не потрібно надсилати фотографії поштою, щоб зберегти їх на іншому пристрої. Ви можете швидко перенести всі файли з флеш-накопичувача Foxconn на комп'ютер через високошвидкісний порт USB 3.0.

Захист файлів паролем
Бажаєте захистити конфіденційність своїх файлів та користуватися накопичувачем разом з іншими людьми? Завдяки програмі Foxconn ви можете захистити паролем файли та фотографії на iPhone, ПК та комп'ютері Mac.

Написати відгук