В будні: 10:00 - 20:00

В вихідні: 10:00 - 19:00

Здесь находятся ваши товары

USB Флешка для iPhone 256Gb

USB Флешка для iPhone 256Gb
В наличии 2189 2189Грн.
Виробник: Foxconn
Наявність: В наличии
Код товара: 4901

Звільніть місце на iPhone
Недостатньо місця на iPhone? Завдяки флеш-накопичувачу Foxconn звільнити пам'ять дуже легко. Збережіть дорогі вам моменти. Просто підключіть накопичувач, і ваші фотографії, відео та контакти будуть автоматично скопійовані. Потім можна швидко перенести всі файли з накопичувача Foxconn на комп'ютер через високошвидкісний порт USB 3.0. Файли на декількох пристроях також можна захистити паролем, щоб забезпечити їх конфіденційність. Ковпачок, що обертається, захищає роз'єми, на ньому також передбачено отвір для кріплення до брелока, щоб накопичувач було зручно носити з собою.

Відомості про продукт
Недостатньо місця на iPhone? Просто підключіть USB-флеш-накопичувач Foxconn і перенесіть файли з iPhone, звільнивши пам'ять. Ви зможете більше фотографувати себе, встановити більше ігор, дивитися більше відео та багато іншого.

Автоматичне резервне копіювання фотографій та відео
На вашому iPhone зберігаються фотографії та відео найдорожчих для вас моментів. Все, що потрібно зробити, це підключити USB-флеш-накопичувач Foxconn, і він автоматично скопіює все нові фотографії, відеозаписи та контакти. І ви можете бути впевнені, що фотографії та відео важливих вам моментів залишаться у вас, навіть якщо ви втратите телефон.

Запис відео безпосередньо на накопичувач
Відеозаписи займають надто багато місця? Ви можете записувати відео безпосередньо на USB-флеш-накопичувач Foxconn, щоб файли великого розміру не займали місце на iPhone.

Швидка передача матеріалів на комп'ютер
Не потрібно надсилати фотографії поштою, щоб зберегти їх на іншому пристрої. Ви можете швидко перенести всі файли з флеш-накопичувача Foxconn на комп'ютер через високошвидкісний порт USB 3.0.

Захист файлів паролем
Бажаєте захистити конфіденційність своїх файлів та користуватися накопичувачем разом з іншими людьми? Завдяки програмі Foxconn ви можете захистити паролем файли та фотографії на iPhone, ПК та комп'ютері Mac.

Написати відгук