В будні: 10:00 - 20:00

В вихідні: 10:00 - 19:00

Здесь находятся ваши товары

USB Флэшка для iPhone 64 GB

USB Флэшка для iPhone 64 GB
Передзамовлення 649 649Грн.
Виробник: Foxconn
Наявність: Передзамовлення
Код товара: 4913
Артикул: 4913

Освободите место на своем iPhone
Недостаточно места на iPhone? Благодаря USB-флеш-накопителю JPGlass освободить память очень легко. Сохраните дорогие для вас моменты. Просто подключите накопитель, и ваши фотографии, видеозаписи и контакты будут автоматически скопированы. Затем вы можете быстро перенести все файлы с накопителя JPGlass на компьютер через высокоскоростной порт USB 3.0. Файлы на нескольких устройствах также можно защитить паролем, чтобы обеспечить их конфиденциальность. Вращающийся колпачок защищает разъемы, на нем также предусмотрено отверстие для крепления к брелоку, чтобы накопитель было удобно носить с собой.

Сведения о продукте
Недостаточно места на iPhone? Просто подключите USB-флеш-накопитель JPGlass и перенесите файлы с iPhone, освободив память. Вы сможете больше фотографировать себя, установить больше игр, смотреть больше видео и многое другое.

Автоматическое резервное копирование фотографий и видео
На вашем iPhone хранятся фотографии и видео самых дорогих для вас моментов. Все, что нужно сделать, — это подключить USB-флеш-накопитель JPGlass, и он автоматически скопирует все новые фотографии, видеозаписи и контакты. И вы можете быть уверены, что фотографии и видео важных для вас моментов останутся у вас, даже если вы потеряете телефон.

Запись видео непосредственно на накопитель
Видеозаписи занимают слишком много места? Вы можете записывать видео непосредственно на USB-флеш-накопитель JPGlass, чтобы файлы большого размера не занимали место на iPhone.

Быстрая передача материалов на компьютер
Больше не нужно отправлять фотографии по почте, чтобы сохранить их на другом устройстве. Вы можете быстро перенести все файлы с USB-флеш-накопителя JPGlass на компьютер через высокоскоростной порт USB 3.0.

Защита файлов паролем
Хотите защитить конфиденциальность своих файлов и пользоваться накопителем вместе с другими людьми? Благодаря приложению JPGlass вы можете защитить паролем файлы и фотографии на iPhone, ПК и компьютере Mac.

ГАРАНТІЯ І ПОВЕРНЕННЯ

ГАРАНТІЯ І СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Купуючи товар в інтернет-магазині Reparts.com.ua, Ви можете бути впевненими у його якості, робочому стані та цілісності. Але якщо все-таки з якихось причин у ваші руки потрапить товар неналежної якості, Ви можете розраховувати на виконання гарантійних зобов'язань з боку постачальника. Але перед тим як дзвонити оператору з вимогами про заміну, просимо попередньо ознайомитися з умовами повернення, обміну та гарантійного ремонту товару.

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ, ОБМІНУ ТА ГАРАНТІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ:

 • На будь-який товар, куплений у нашому інтернет-магазині, гарантія діє протягом 60 днів і покупець може повернути несправний або бракований товар. Протягом 14 днів покупець може скористатися своїм законним правом, гарантованим йому законом України «Про захист прав споживача», повернути або обміняти будь-який товар.
 • Компанія «Reparts» несе гарантійні зобов'язання лише за наявності у купівлі сторони видаткових накладних та платіжних документів, які є законним підтвердженням вимог, а також дати продажу, кількості та ціни товару.
 • Товар приймається за гарантією лише на підставі акта повернення товару (скачати акт повернення).
 • Магазин не несе відповідальності за додаткові витрати на транспорт.
 • Заміна чи повернення коштів проводитися протягом 7 робочих днів після отримання товару складу магазину.
 • Спосіб та остаточні умови повернення потрібно попередньо обговорити з оператором, зв'язавшись з ним по основних телефонах інтернет-магазину.

ТОВАР ПІДЛЕЖИТЬ ПОВЕРНЕННЯ І ГАРАНТІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ, ЯКЩО:

 • В наявності товарного вигляду у придбаної речі: вона повинна бути без механічних пошкоджень, повністю укомплектована та мати оригінальне неушкоджене пакування. Через часті випадки шахрайства, наш товарознавець фотографує абсолютно всі замовлення перед відправкою, тому спроби заміни товару відразу виявляються, а клієнти-шахраї заносяться до чорного списку.
 • На товарі не повинно бути жодних фізичних пошкоджень (подряпин, сколів, вм'ятин, потертостей тощо). У зв'язку з цим, переконливе прохання: перевіряти товар при отриманні на відділенні «Нової пошти» або у присутності кур'єра, подальші претензії щодо цього не прийматимуться.
 • Заводські захисні плівки не повинні бути зняті з товару, на запчастини не повинно бути слідів клею та інших ознак самостійного ремонту.
 • Гарантійна наклейка не повинна бути порушена, заклеєна або знята.

ГАРАНТІЯ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ:

 • На корпуси (у клієнта є 3 робочі дні, щоб перевірити його придатність та повідомити про свої претензії, у разі їх виникнення).
 • На мікросхеми, шлейфи з паяними контактами, вібромотори, динаміки, дзвінки, антени, мікрофони, кнопки, джойстики, захисні плівки.

ОБМЕЖЕННЯ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ ПІД ЧАС ПОВЕРНЕННЯ ДИСПЛЕЇВ І СЕНСОРНИХ СТЕКОЛОВ:

 • На дисплеях та сенсорних стеклах обов'язково має бути присутня заводська захисна плівка та наклейка гарантії. Запчастини зі знятими та знову наклеєними плівками поверненню, обміну та гарантійному обслуговуванню не підлягають.
 • Дисплеї, на яких будуть виявлені сліди клею або інші ознаки самостійного ремонту, будуть повернуті покупцеві без заміни – на них гарантія не поширюється.

ЗВОРОТНА ВІДПРАВКА ЗАМОВЛЕННЯ СЛУЖБОЮ "НОВА ПОШТА"

Клієнт має право повернути замовлення, дотримуючись умов, описаних на цій сторінці. Порядок дій такий:

 1. Клієнт зв'язується з оператором Reparts.com.ua та повідомляє про брак.
 2. Клієнт може надіслати замовлення Новою поштою, оплативши транспортування за свій рахунок, або повернути самостійно в точку самовивозу.
 3. Після вивчення замовлення технічними фахівцями щодо відповідності вимогам повернення компанія компенсує вартість товару.
 4. Якщо товар був бракованим, компанія може надати клієнту знижку на повторну доставку товару.

Увага! Щоб уникнути неприємних ситуацій, рекомендуємо всім покупцям проводити первинну діагностику купленого товару, зокрема екранних модулів, перед його встановленням.

Написати відгук