Быстрый поиск товара
 Мой аккаунт  Закладки  Сравнение  Оформить заказ
 Мои настройки
В будние: 10:00 - 20:00

В выходные: 10:00 - 19:00

Здесь находятся ваши товары

Зарядный кабель Foxconn magneto magic 3 в 1 Type-C, Lightning, Micro-USB на USB-кабель для iPhone, iPod, iPad, AirPods, Samsung, Xiaomi | 1м

Зарядный кабель Foxconn magneto magic 3 в 1 Type-C, Lightning, Micro-USB на USB-кабель для iPhone, iPod, iPad, AirPods, Samsung, Xiaomi | 1м
Нет в наличии 278 278Грн.
Производитель: Foxconn
Наличие: Нет в наличии
Код товара: 4905-01
Артикул: FC-USB-MG3

Зарядный кабель Foxconn magneto magic 3 в 1 Type-C, Lightning, Micro-USB на USB-кабель для iPhone, iPod, iPad, AirPods, Samsung, Xiaomi | 1м


Магнітний кабель Foxconn magneto magic 3 в 1 Type-C, Lightning, Micro-USB на USB-кабель для iPhone, iPod, iPad, AirPods, Samsung, Xiaomi | 1м

Магнітний кабель Foxconn magneto magic магнітна зарядка - це нове і просте рішення, що полегшує процес зарядки ваших мобільних пристроїв.

Магнітний кабель складається з двох частин: звичного для нас USB шнурка, який ми підключаємо до мережевого заряджання, PowerBank'у або ноутбука, і конектора який вставляється в роз'єм зарядного пристрою вашого гаджета.

Високоякісний магнітний кабель Foxconn magneto magic відмінно підходить для зарядки будь-яких пристроїв: телефонів, планшетів, електронних сигарет, розумного годинника, фітнес-браслетів і так далі.


"Знімний роз'єм" кабелю та конектор забезпечені потужними неодимовими магнітами, які забезпечують надійне зчеплення цих двох складових магнітного кабелю.

Миттєве підключення одним дотиком робить магнітні зарядні кабелі дуже зручними для водіїв, адже вам не потрібно відволікатися від дороги, для того, щоб "намацати" потрібну сторону конектора на кабелі і "прицілитися", щоб потрапити в роз'єм вашого пристрою.

Магнітний конектор має пилозахисні властивості і позбавляє вас від щоденного "втикання", підбору потрібної сторони конектора та його вилучення з вашого пристрою. Це в свою чергу значно продовжує термін експлуатації роз'єму зарядного пристрою вашого гаджета і убезпечує вас від можливого пошкодження роз'єму по необережності, вашої чи вашої дитини, або від природного зносу, а відтак і від дорогого ремонту пристрою.

Відмінною особливістю Магнітного кабелю Foxconn magneto magic є круглий конектор, який дозволяє обертати кабель на 360° щодо пристрою та LED індикація в момент успішного підключення кабелю до роз'єму.

    Характеристики :
  • ТИП - Кабель синхронізації
  • Сумісність - Windows/MacOS/Linux/Android/iOS
  • Колір чорний
  • Індикація заряду LED
  • Довжина кабелю – 1 метр
  • Призначення- зарядка або передача данних до Мобільного телефона/ Ноутбука/ навушників/ Планшета
Комплект поставки
- Кабель 
Foxconn magneto magic 1 метр
- 3 Знімні роз'єми(Type-C, Lightning, Micro-USB)

Материал
Тип кабеля: Lightning
Тип аксессуара
Длина 1 м.
Написать отзыв